Jak vodrbat důchodce zn. Comfort Energy

Dneska nebudu psát jeden ze svých klasických hejtů, Mrkající ani se nebudu jinak rozohňovat. Podívejme se, jak se mění dodavatel elektřiny.

  • Dobrý den, neplatíte moc za elektřinu?
  • Jo platím.
  • A chete slevu?
  • Vy nabízíte slevu? Ale já mám eon, mám tam smlouvu na dva roky.
  • Eon se vám nezmění a budete to mít levnějc.
  • Aha, sleva zadarmo? Kde to mám podepsat?
  • ...

Asi takhle si představuju návštěvu obchodníka u babičky. Až pozdě si všimla co podepsala. Klasicky. Podívejte se níže na obrázek. Obchodník to krásně všechno vystihl a zdůraznil. Dával na školení pozor, nešel tam jen kvůli občerstvení. Ale zajímavý je předposlední bod, kde obchodník zdůraznil, že změna nebude znamenat sankce, načež to přeškrtl. Du blejt...

A nechápu, když jsou schopni ušetřit 15% proti konkurenci díky minimálním a kontrolovaným nákladům na chod společnosti - proti konkurenci, proč neprodávaj návod jak na to Úžasný Nemuseli by šít boudu na důchodce! Je na prachy

Komentáře

9
Obrázek uživatele Culibrk-Hnuj

Tak tyhle zmrdi ja moc dobre znam. Mama pred dvema lety podobnou smlouvu s nima podepsala. Kdyz jsem to zjistil, okamzite jsem to rusil. Ona jim dokonce "pucila" nase smlouvy s RWE, ktere nam vratili az po 14mesicic!!! Volal jsem tam asi tak 30x, pokazde opakoval to same a pokazde mi rikala (vzdy jina) zencka neco jinyho. Proste s nama vyjebavali i po telefonu a bylo jim uplne jedno, ze uz jsem zacal rvat a sproste nadavat. Prvniho pul roku jsem pokazde volal v klidu, ale pak uz se to nedalo. Cloveka, ktery nam ukardl smlouvy, jsem na telefonu uz nikdy nezastihl a ani jsem na nej nebyl prepojen. Po 14mesicich, kdyz jsme meli nase smlouvy z5, nam zencka na druhe strane rekla, ze toho pana nezna a po 5minutach rozhovoru z ni asi omylem vylezlo, ze ten pan uz u nich nepracuje... Proste mejte energie od CEZu nebo RWE. Jo, muzou bejt drahy, ale pokazdy se domluvite a jak se jednou domluvite a platite pravidelne, tak s nima neresite nic a nejsou zadny nervy.

Obrázek uživatele Culibrk-Hnuj

ZMRDY jsem chtel napsat.

Obrázek uživatele [user:name]

Sám jseš zmrd, hovno tomu rozumíš a jediný co umíš je urážet. Sám služeb týhle firmy využívám již přes rok u elektřiny a půl roku u plynu, a nemusel jsem ještě řešit žádné problémy. Spočítej si nejdřív kolik tě stojí energie u jinejch firem a pak teprv můžeš někde psát tyhle sračky. V dlouhodobým srovnání je Comfort Energy třetím nejlevnějším dodavatelem energie, oproti ČEZu kterej je až čtvrtej nejdražší, nebo RWE která je až pět míst za CE. Zajímalo by mě kolik ti ČEZ a RWE zaplatilo za to, že tady haníš ostatní jen abys jim nekazil kšefty...

Obrázek uživatele Ládínek

Děkuji za jednoznačně nezaujatý komentář nezohledňující chování společnosti a jejích obchních zástupců, kteří vytvářejí skutečný obrázek v očích společnosti. "Využívej si jí klidně dál". Doufám že běžní občané se dozví co jsou zač, než se je také pokusí podrazit.

A věta s kazením kšeftů mluví sama za sebe. Nám jste všichni u prdele!

Obrázek uživatele Culibrk-Hnuj

Skoda, ze jsem se semka uz dlouho nekoukal :D. Me je uplne jedno, jaky ty mas "zkusenosti" s temadle smejdama, pac pochybuju, ze je to pravda. A divat se na ceny ele. a plynu taky nemusim, abych zjistil, ze je to firma zmrdu. Staci mi kvanta webu/komentaru od uzivatelu, co jsou nasrany na tuhle firmu a tech je 90%.

Ja nepotrebuju brat nejaky drobny od firem za to, ze budu psat na net ruzny flamy. Spis sam na sebe jsi upozornil timhle svym vylevem. Comfort Energy jsou proste smejdi a hlavne ti ve Stredoceskym kraji.

Obrázek uživatele Tomáš Borek

Předem podotýkám, že jsem zákazníkem comfort energy a mám s nimi dobré zkušenosti, protože jim platím míń než původně a zasnamenal jsem z jejich strany pouze solidní jednání.

Naopak bych řekl, že tento dokument ukazuje jak obchodník vše vysvětlil, protože jasně popisuje kdo je dodavatel a kdo distributor a necelém dokumentu nevidím špatného. A nějaké přeškrtnutí nemá na dokument žádný vliv pokud přímo u tohoto přešktnutí nebou podpisy a datum tak je absolutně nepostatné, protože to by si jinak mohl každý čmárat do smluv jak by se mu líbilo.

Obrázek uživatele [user:name]

Souhlasím s pane Borkem, jsem u Comfort energy sice krátce, abych vyhodnocoval výhodnost, ale slušný přístup jejich obchodníka mohu potvrdit, proto mě i přesvědčil, abych je vyzkoušel. Jejich obchodník se mi představil a uvedl, že je z Comfort energy. Ale zaznamenal jsem informaci, že někteří obchodníci od alternativních dodavatelů se zašťiťují například Čezem apod. Tady v tom dokumentu je jasně vysvětleno, že ten člověk se za nikoho neskrýval.  

Obrázek uživatele Ládínek

Takovou odbu nic a najednou hromada pozitivních komentů.

Shrnul bych to tak, když vám ve sklěpě shnije vůz brambor, tak tam taky najdete pár neshnilých. A možná jste narazili na jednoho dobrýho obchoďáka který se nesnaží napakovat na smlouvách prodaných 80+ lidem...

Nebo si marketing CE všiml mého malého článku?

Obrázek uživatele addyloren

Cenforce 100 reviews  is just a drug that's highly efficient in treating erectile dysfunction. Centurion Laboratories produces Cenforce in many strengths and variants. Cenforce contains Sildenafil Citrate, which is the same chemical composition as Viagra.

 

Vidalista 20 reviews can be a medication that's quite successful in treating erectile dysfunction. Vidalista could contain Tadalafil (generic name) as a compound component.

Fildena 100 reviews Providing the best solution to sexual health issues such as impotence or erectile dysfunction is the ideal choice. The most common problem for men around the globe is erectile dysfunction. 

Přidat komentář